Detajet e prones

TRS-0419-1392 Shitet apartament 1+1 te liqeni i thate - Tirane

Property ID : TRS-0419-1392

Apartamente ne shitje, Shitje 59,000 Euro - Apartamente 1+1
64  m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 te liqeni i thate
Ka nje siperfaqe prej 64 m2
Ndodhet ne katin e dyte mbi garazhe
Me hipoteke
Ka orientim nga lindja
Eshte totalisht i mobiluar shum mire, ka 5000 euro investim brenda
Aktualisht eshte e leshuar me qera 300 euro/ muaji
Ka dhe garazh ne  shitje me vete 15.000 euro
Cmimi i shitjes se apartamentit  59.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme