Detajet e prones

TRS-0419-1394 Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibres. - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRS-0419-1394

Apartamente ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Apartamente 2+1
95 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibres.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile kater kateshe.
Ka nje siperfaqe totale prej 95 m2.
Me hipoteke.
E mobiluar totalisht shum mire, ne menyre bashkekohore.
Ka pamje fantastike nga dajti.
E kam dielli gjate gjithe kohes.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje se bashku me kuzhinen, banjo, korridor dhe dy ballkone.
Cmimi i shitjes 100.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme