Detajet e prones

TRS-0419-1398 Shitet hotel ne qender te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1398

Shitje 2,500,000 Euro - Hotel
1135 m221 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet hotel ne qender te Tiranes.
Ka Siperfaqe totale prej 1135 m2.
Ka 21 dhoma me kapacitet 44 shtreter .
Restorant me guzhine moderne me kapacitet te salles me 110 veta.
Holli i hotelit qe sherben dhe si bar me kapacitet  110 vende.
Ka lulishte ne hyrje te hotelit
Salle e konferencave 50-60 veta.
Ka dhe dhome masazhi
Disponon magazine te madhe si dhe magazina te vogla.
Lavanteri e hotelit
Dhome sherbimi per hotelin.
Te gjitha me certifikat pronsie.
Cmimi i shitjes 2.5 milion euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme