Detajet e prones

TRS-0419-1399 Shitet apartament 2+1 perballe presidences , prane Karl Sbreg - Tirane

  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5

Property ID : TRS-0419-1399

Apartamente ne shitje 160,000 Euro - Apartamente 2+1
92.5 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 perballe presidences , prane Karl Sbreg
Ka nje siperfaqe 92.50 m2 me certifikate pronesie
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor
Eshte i organizuar ne saxhorno te madhe qe mund te ndahet dhe te kthehet ne 3+1, 2 dhoma gjumi , tualet , tualeti dhe 2 dhomat e gjumit  kane dalje ne ballkon,
Ka punime teper cilesore , ka 3 kondicioner ne te tre dhomat.
Ka orientimi veri/ lindje
Cmimi i shitjes 160.000 i pa diskutushem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme