Detajet e prones

TRS-0419-1401 Shitet apartament 1+1 ne bulevardin Barjam Curri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Property ID : TRS-0419-1401

Apartamente ne shitje 58,000 Euro - Apartamente 1+1
62 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne bulevardin Barjam Curri , ish stacioni i fundit i Tiranes se Re
Ka nje siperfaqe prej 62 m2 me hipoteke
Eshte i organizuar ne soxhono , ambjent gatimi ,dhome gjumi , tualet me dritare , dhe nje depo.
Ndodhet ne katin e 6, kati fundit te nje pallati te vitit 2000
Tarraca eshte e izoluar me sistem kapot
Ka orientim nga lindja
Eshte totalisht i mobiluar , shitet sic eshte ne foto
Cmimi i shitjes se apartamentit 58.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme