Detajet e prones

TRS-0419-1402 Shitet apartament 2+1, ne zonen e Kopshtit Botanik - Tirane

 • 20
 • 21
 • 22
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40

Property ID : TRS-0419-1402

Apartamente ne shitje, Shitje 115,000 Euro - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1, ne zonen e Kopshtit Botanik
Ka nje siperfaqe totale prej 110m2 bruto dhe 99 m2 neto .
Eshte i organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete, njeri prej te cileve me dritare
Eshte totalisht i mobiluar me mobilje bashkekohore.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.
Ka orientim nga Liqeni i Thate dhe Kopshti Botanik.
Aktualisht eshte dhene me qera 400 euro.
Cmimi i shitjes 115.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme