Detajet e prones

TRS-0419-1404 Shitet apartament ekzistues 2+1 ndodhet tek parku ,prane condor center - Tirane

Property ID : TRS-0419-1404

Apartamente ne shitje 45,000 Euro - Apartamente 2+1
75 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament ekzistues 2+1 ndodhet tek parku ,prane condor center
Ka nje siperfaqe prej 75 m2,
Ndodhet ne katin e 6 eshte totalisht e rikonstruktuar
Eshte e organizuar ne soxhorno sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , tualet dhe korridor.
Ka orientim lindje-perendim.
Me hipoteke
Cmimi i shitjes okazion 45000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme