Detajet e prones

TRS-0419-1405 Shitet apartament 1+1 ndodhet rruga kongresi i manastirit prane ikedes , - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-0419-1405

Apartamente ne shitje 45,000 Euro - Apartamente 1+1
50 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet rruga kongresi i manastirit prane ikedes ,
Ka nje siperfaqe prej 50 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , tualet me dritare dhe dhome gjumi
Ka orientim Lindje –Jug
Eshte e rikonstruktuar
Cmimi i shitjes 45.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme