Detajet e prones

TRS-0419-1406 Shitet apartament 1+1, ndodhet prane shkolles Kushtrimi i Lirise. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Property ID : TRS-0419-1406

Apartamente ne shitje 44,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet prane shkolles Kushtrimi i Lirise. 
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 bruto ,56 m2 neto
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues
Me hipoteke foto
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , tualet me dritare dhe dhome gjumi
Ka orientim nga Jug-lindje
Cmimi i shitjes 44.000 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme