Detajet e prones

TRS-0419-1407 Shitet apartament 4+2 tek Parku Kombetar, ne vijen e brezit te pishave Hotel Sheraton, Venezzia, Juvenilja - Tirane

Property ID : TRS-0419-1407

Apartamente ne shitje 432,000 Euro - Apartamente 4+1
240 m24 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 4+2 tek Parku Kombetar, ne vijen e brezit te pishave Hotel Sheraton,
Venezzia, Juvenilja.
Ka nje siperfaqe totale prej 240 m2.
Pershtatur ne 2 apartamente, ne 3 dhoma gjumi+soxhorno dhe 1 dhome gjumi+soxhorno.
4 dhoma gjumi dhe dy soxhorno, disponon 3 tualete.
Ndodhet ne Katin VI me ashensor dhe administrim te rregullt.
Orientimi i apartamentit eshte i tille ku dhomat e gjumit ju ofrojne nje pamje te mrekullueshme dhe plot ajer te paster .
Apartamenti 1+1 eshte pershtatur per studio  dhe 3+1 per banim me 3 dhoma gjumi, soxhorno per gatim, ngrenie dhe ndenje
Por mund te shfrytezohet serish ne dy apartamente banimi, ose si nje e tere.
Per momentin shfrytezohet me qera si nje e tere per zyra nga nje kompani e marre me qera.
Eshte e leshuar me qera 1000 euro/ muaji.
Cmimi i shitjes 1800 euro/ m2.
240m2x1800 euro/m2=432.000 €uro.
Te interesuarit do u nisim planimetrine.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme