Detajet e prones

TRS-0419-1411 Shitet apartament 1+1 tek Varri Bamit. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1411

Apartamente ne shitje 49,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 prane  Varrit te Bamit.
Ka nje siperfaqe totale 60 m2, nga te cilat 6m eshte ballkon dhe pjesa prej 54m2 siperfaqe e bredshme.
Kati i 3, i nje pallati me tulla Sindikate.
Eshte i organizuar ne soxhorno, ambjent gatimi,tualet dhe dhome gjumi.
Ka orientim nga perendimi.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht.
Eshte i pajisur me kondrabufe,Pajisjet e tualetit jane te reja.
Dhomat jane te shtruara me parket ,ndersa ballkoni, korridori dhe tualeti jane te shtruara me pllaka.
Cmimi i shitjes 49.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme