Detajet e prones

TRS-0419-1413 Shitet bisnesi i nje bari ndodhet ndodhet prane 21 dhjetorit - Tirane

  • viber image 2019-05-10 , 13.41.57

Property ID : TRS-0419-1413

Shitje 12,000 Euro - Ambjente biznesi
85 m2 1 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet bisnesi i nje bari ndodhet ndodhet prane  21 dhjetorit
Ka pamje nga rruga kryesore
I mobiluar me te gjitha, aredim shum i mire.
Ka siperfaqe prej 85 m2.
Ka dhe nje verande me te shrytezheshme.
Ka vetrate firzaminike qe hapet dhe behet nje e tere per ne vere.
Ka nje xhiro mujore mesatarisht 4.5-5 miljon te vjetore ose mbi 15.000 leke te reja ne dite.
Qeraja eshte 80.000 leke ne muaj pa taksa
Cmimi i shitjes 12.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme