Detajet e prones

TRS-0419-1419 Shitet apartament 2+1 ne Unaze te re, Astiri, ndodhet prane Viles L. - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Property ID : TRS-0419-1419

Apartamente ne shitje 75,000 Euro - Apartamente 2+1
89,16 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te re, Astiri, ndodhet prane Viles L
Ka nje siperfaqje per 89.16m2
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh me ashensor/administrator
Eshte I organizuar ne soxhorno,ambjent gatimi ,dy dhoma gjumi ,tualet dhe ballkon.
Eshte totalisht I mobiluar shume mire, me punime cilesore.
Cmimi i shitjes 75000 euro.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme