Detajet e prones

TRS-0419-1420 Shitet dyqan tek rruga Bardhyl - Tirane

Property ID : TRS-0419-1420

Dyqane ne shitje 153,900 Euro - Dyqan
34.2 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan tek rruga Bardhyl
Dyqani ka nje siperfaqe prej 34.2m2 me hipoteke ne fakt 40 m2
Me certifikate pronesie apartament.
Ndodhet buze rruge, pozicion i favorshem per cfare do lloj aktiviteti , sidomos per farmaci pasi ndodhet ne zonen e qendres spitalore , dhe mund te jepet me qera deri ne 100,000 leke / muaji
Ka fasade xhami
(ka 5 vite qe eshte i leshuar qera 50.000 leke )
Cmimi i shitjes 153.900 euro 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme