Detajet e prones

TRS-0419-1420 Shitet Toke Are ndodhet te Liqeni i Thate - Tirane

Property ID : TRS-0419-1420

  200 Euro m2 - Toka

Shitet Toke Are ndodhet te Liqeni i Thate
Ka nje siperfaqe prej 4000 m2
Eshte toke e trasheguar, Toke e sistemuar , e rrethuar. Me rreth 50 rrenje ullinj 60 vjecare. Rruge me vete. Energji elektike, pus uji.
Eshte e pozicionuar ne nje vend fatastik me orientimindhe-jug-perendim dhe kurore te gjelber.
Ka infranstrukture te rregullt. Prane liqenit artificial.
E pershtateshme per banim rezidencial, biznes agrokulture etj.
Cmimi i shitjes 200 euro/m2 I padiskutueshem.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme