Detajet e prones

TRS-0419-1422 Shitet truall + shtepi private te prane shkolles Isa Boletini , institute Bujqesor - Tirane

Property ID : TRS-0419-1422

Shitje 80,000 Euro - Toka, Vila
520 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet truall + shtepi private te prane shkolles  Isa Boletini , institute Bujqesor
Siperfaqe e truallit 520 m2
Ndertim 110 m2 , shtepi private nje kateshe , me hipoteke.
Eshte e organizuar ne 2+1 , soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet
Oborr te lire , ka vend per parkim per 10 makina
E rrethuar , e sistemuar , me porte me vete , ka akses ndarje me 2 porta.
Ka dhe garazh
Cmimi shitjes 80.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme