Detajet e prones

TRS-0419-1427 Shitet Apartament 2+1 prane Stadiumit Qemal Stafa. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1427

Apartamente ne shitje 260,000 Euro - Apartamente 2+1
140  m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament 2+1 prane Stadiumit Qemal Stafa.
Ndodhet ne katin e Pare banim, i dyti mbi dyqane, ne nje pallat te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2 me hipoteke dhe 140 m2 me ambientet te perbashketa.
Eshte e organizuar ne:
sallon se bashku me kuzhinen, 2dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Ka nje verande te shfrytezueshme me sip rreth 100 m2 e gjelberuar, me ambiente rekreative dhe qetesuese.
Me orientim jug-perendim.
Te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Nuk ka asnje ndertim ne kete perimeter, vecse pisha , peme dekorative te Parkut kombetar dhe cicerimat e zogjve.
Gjelberimi pamja dhe qetesia jane absolute.
Eshte e pajisur me hipoteke.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes dhe Parkut kombetar.
Ne verande per te apasionuarit pas kafsheve shtepiake si qen, mace etj,mund ti akomodoje ne kushte shume te mira.
Mund te ofroje parking me cmim ekstra.

Cmimi i shitjes 260.000 .

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme