Detajet e prones

TRS-0419-1447 Shitet apartament 3+1 ndodhet te blloku i ambasadave, ne rrugen e kavajes. - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.21 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.21 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.23 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.04 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.04 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.05 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.07 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.08 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.09 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.10 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.11 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.12 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.13 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.14 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.15 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.16 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.16 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.17 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.18 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.18 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.19 PM
 • WhatsApp Image 2019-06-27 at 1.01.20 PM

Property ID : TRS-0419-1447

Apartamente ne shitje 180,000 Euro - Apartamente 3+1
185 m2 3 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ndodhet te blloku i ambasadave, ne rrugen e kavajes.
Ka nje siperfaqe prej 185 m2
Ndodhet ne katin e 9 fundit , eshte si tip papafingo me derdhje betoni qe nga kolanat, mbulesa e catise e derdhur ne beton e hidroizoluar per eleminimin zhurmave, nxehtesise e mbukuar dhe me cati , vile ne ajer .
Tarraca eshte e shfrytezueshme.
Orientim 360 grade me diell dhe drite gjith diten me pamje fantastike nga qendra e qytetit , ambasadat.
Eshte e organizuar ne soxhorno e madhe , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , 3 tualete te treja me dritare
Eshte e vecuar , nuk ka komshinje , gjithe kati I nje pallati.
Punimet e brendshme te dritareve jane bere me grantin te cilesise se larte , tavan i varur , me spote etj.
Punime teper cilesore ekstra, apartamenti eshte i ri , eshte lene ne doren e klinetit per te zgjedhur cilesine e pllakes ose parketit
Cmimi i shitjes okazion 1000 euro / m2 180.000 euro 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme