Detajet e prones

TRS-0419-1449 Shitet ambjent –bodrum ndodhet ne bllok, ne nje pozicion shum te mire , prane vesa center. - Tirane

 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Property ID : TRS-0419-1449

Shitje 350,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ambjent –bodrum ndodhet  ne bllok, ne nje pozicion shum te mire , prane vesa center.
Ka nje siperfaqe prej 197 m2
Me hipoteke njesi foto nr.5738
Ka nje lartesi prej 2.70 m2
Eshte ne gjendje te shkelqyer , pa lageshtire, punime teper cilesore
Ka arjim dhe dritare me hapje , per ndricim natyral
Ka dy tualete.
Eshte e pershtatshme per magazine per mallra cilesore , palester , shtyp shkronje , depo farmaceutike
Eshte buze rruge , e pershtatshme per aktivitete te ndryshme
Cmimi i shitjes 350.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme