Detajet e prones

TRS-0419-1450 Shitet shtepi pivate 2 kateshe ndodhet ne Linze . - Tirane

 • 22
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Property ID : TRS-0419-1450

Shitje 250,000 Euro - Vila
572.70 m2 4 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi pivate 2 kateshe  ndodhet ne Linze .
Ka nje siperfaqje totale ndertim + truall eshte 752,70m2.
Siperfaqja e truallit 97.30 m2
Kati i pare ka nje siperfaqe prej   100m2 , eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , soxhorno + ambjent
gatimi , 1 tualet.
Kati i dyte me siperfaqe prej 100m2 ,eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , soxhorno+ambjent gatimi ,1 tualet, ballkon.
Ndodhet ne nje vend te mrekullueshem.
Ambjenti jashte eshte relaksues, me ullishta dhe gjelberim. ambjente shplodhese me porte kryesore
Ne oborr mund te parkohen 2 makina
Me hipoteke .
Shitet e mobiluar
Cmimi i shitjes 250.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme