Detajet e prones

TRS-0419-1451 Shitet dyqan ndodhet ndodhet ne rrugen e elbasanit - Tirane

  • 2

Property ID : TRS-0419-1451

Shitje 5,500 Euro m2 - Ambjente biznesi
126 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet ndodhet ne rrugen e elbasanit
Ka nje siprfaqe prej 126 m2.
Ndodhet buze rruge kryesore ,
Me fasade xhami , Fasade korner dy kendore.
12 m fasade xhami buze rruge dhe 13 m anesore.
25 m fasade xhami ne dy pamjet
Cmimi i shitjes 5500 euro / m2 
E pershtateshme per banke, kompani telefonike etj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme