Detajet e prones

TRS-0419-1452 Shitet bar Restorant i kompletuar me te gjitha, ndodhet ne tirane te re! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1452

Shitje 250,000 Euro - Bar
82 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet bar Restorant i kompletuar me te gjitha.
Eshte ne gjendje pune.
I eshte bere invesitim i ri.
Restorant me eksperience 25 vjecare.
E ka punuar gjithe kohen i zoti familjarisht.
Siperfaqia me hipoteke eshte 82 m2.
Ka 32 m2 verande te shfrytezueshme
Brenda ka 10 tovolina restoranti.
Ka 6 tavolina jashte ( tovolina bari)
Ndodhet ne Tiranen e re.
Me pamje nga rruga kryesore.
Eshte vend shume i qete dhe me levizje popullsie.
Ka klientele te rregullt.
Cmimi i shitjes 250.000 Euro.
Shitet per arsye familjare 

Prona te ngjashme