Detajet e prones

TRS-0419-1453 Shitet apartament 2+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura, tek hotel Hilton dhe deliogi - Tirane

Property ID : TRS-0419-1453

Apartamente ne shitje 135,000 Euro - Apartamente 2+1
87.86 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura, tek hotel Hilton dhe deliogi
Ka nje siperfaqe prej 87.86 m2 me hipoteke , Bashke me te perbashketat 100 m2
Ndodhet ne katin e 3 , apartament i rivleresuar.
Eshte ndertim shum cilesor, me standarte europiane.
Punime ekstra , eshte me termoizolim , muret jane te veshura me veshje pllake , ndarjet e apartamentit jane vetrata tripleks.
Tavane te varur , ndiricim , me sistem sigurie , sistem sherbimi
Te gjitha materialet e ndertimit jane , material importi ,pllaket , merkemert etj , cilesi teper e vecante.
Ka orientimin nga perendimi
Ka parkim te garantuar me pagese , parkimet teper celesore ,
Apartamenti dhe parkimet jane brenda standarteve europiane
Kerkohen kliente preferencial.
Cmimi i shitjes 135.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme