Detajet e prones

TRS-0419-1454 Shitet toke ne Rinas,prane Siemens. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1454

  70 Euro m2 - Toka
22.000 m2  Shto ne liste Printo

Shitet toke ne Rinas,prane Siemens. 
Ka nje siperfaqje prej 22.000 m2.
Ndodhet ne buze rruge kryesore.
Ka studim per hotele dhe ndertim kompleks Pallatesh.
Ka nje shtrirje ne pozicion shume te mire, me te dukshem prane Aeroportit Nene Tereza.
Cmimi I shitjes 70euro/m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme