Detajet e prones

TRS-0419-1457 Shitet dyqan ne bllok. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1457

Dyqane ne shitje 1,200,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne bllok.
Ka nje siperfaqje prej 69.5 m2
Eshte me hipoteke.
Me fasade xhami.
Ndodhet ne nje nga pozicionet me qendrore dhe ne nje nga rruget me kryesore te bllokut.
Lartesia 3.65 m.
E pershtateshme per cdo lloj kompanie biznesi.
Cmimi 1.200.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme