Detajet e prones

TRS-0419-1459 Shitet apartament 3+1 ne bllok, Ne rrugen Ismail Qemali. - Tirane

  • Ballkoni i dyte
  • Banja e madhe
  • Dhoma e gjumit me hapesire, drite dhe diell
  • Kuzhina dhe dhoma e ngrenies - me hyrje ne ballkonin e vogel
  • Pamje se brendshmi
  • Salloni me ballkon te madh e plot drite e diell

Property ID : TRS-0419-1459

Apartamente ne shitje 210,000 Euro - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1 ne bllok, Ne rrugen Ismail Qemali.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te rendesishme te Tiranes.
Ka nje siperfaqje prej 116 m2.
Ndodhet ne katin e pare te nderteses.
Eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon I madh plot drite dhe hapesire, I cili lidhet me ballkonin,Kuzhine dhe salle ngrenie qe lidhet me nje ballkon tjeter dhe 2 tualete, njeri prej te cileve ka paradhome per lavanteri.
Eshte I pozicionuar pjeserisht ne juglindje dhe pjeserisht ne jug perendim , qe e bent e aksesueshem nga dielli.Gjithashtu ben te mundur qe apartamenti te kete drite dhe te jete I ngrohte.Ka hapesire te bollshme dhe forma e mireorganizuar katerkendore jep mundesi arredimi fleksibel, sipas deshirave.
Eshte I mobiluar.
Apartamenti eshte I pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore.
Mund te perdoret per banim, per zyra apo dhe si Hostel.
Cmimi I shitjes 210.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme