Detajet e prones

TRS-0419-1461Shitet truall per ndertim pallati tek Komuna e Parisit. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1461

  - Toka

Shitet truall per ndertim pallati tek Komuna e Parisit.
Ndodhet ne nje pozicion shume te pershtatshem tek Komuna e Parisit, prane Universitetit New York.
Jepet me perqindje.
Trualli eshte i pajisur me dokumentancion te rregull hipotekor.
40% per ndertuesin dhe 60% per pronaret.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme