Detajet e prones

TRS-0419-1468 Shitet apartament 2+1 ndodhet ne vasil shanto , prane cash-it - Tirane

 • 17
 • 18
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 16

Property ID : TRS-0419-1468

Apartamente ne shitje 149,000 Euro m2 - Apartamente 2+1
115 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne vasil shanto , prane cash-it
Ka nje siperfaqe prej 115 m2
Eshte i pajisur me hipoteke
Ndodhet ne katin e 1, ka dhe nje verande prej 30 m2
Shitet i arreduar.. dollapet / krevatet / pajisjet elektroshtepiake
Apartamenti eshte i renovuar totalisht para 5 vitesh, me sistem ngrohje (kaldaje elektrike) me kalorifere, depozite poshte ne bodrum. & akses Bodrumi 100m2 pa letra
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet brenda dhomes + 1 tualet tjeter,Depo/ dhome lavanterie & hekurosje
Te dyja tualetet jane me dritare me drite natyrale
Cmimi i shitjes 149.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme