Detajet e prones

TRR-0419-1444 Jepet me qera objekt 2 katesh ndodhet ne autostrade kilometri 200 , prane mbikalimit te rinasit - Tirane

Property ID : TRR-0419-1444

Qera 2,500 Euro muaji - Ambjente biznesi
68 m2 2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera objekt 2 katesh ndodhet ne autostrade kilometri 200 , prane mbikalimit te rinasit
Trualli ka nje siperfaqe prej 68 m2
Baza e ndertimit 250 m2
Sipefaqe totale e ndertimit per dy katet 560 m2
Ndertesa eshte e rrethuar , ka truall te lire qe mund te parkohen 10 makina
Kati i pare eshte i organizuar ne 8 ambjente , ka nje lartesi prej 3 m kerkese 4/
Gjithashtu dhe kati i dyte ,, dhe ka nje lartesi prej 4 e gjysem m
Ka funksionuar per shum kohe per organizim dasmash,
Ambjenti eshte i investuar totalisht , me gjenerator ,
Cmimi i qerase 2500 euro/ muaji neto

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme