Detajet e prones

TRS-0419-1472 Shitet apartament 1+1 ndodhet prane sheshit Willson , te Shushica - Tirane

Property ID : TRS-0419-1472

Apartamente ne shitje 63,000 Euro - Apartamente 1+1
56 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet prane sheshit Willson , te Shushica 
Ka nje siperfaqje prej 56 m2.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues
Me hipoteke.
Eshte shum e pershtatshme per biznes por dhe per banim
Cmimi i shitjes okazion  63,000 euro

 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme