Detajet e prones

TRS-0419-1473 Shitet apartament 2+1, ndodhet ne qender te bllokut. - Tirane

 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Property ID : TRS-0419-1473

Apartamente ne shitje 170,000 Euro - Apartamente 2+1
64.72 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1, ndodhet ne qender te bllokut.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64.7 m2 , me hipoteke.

Ndodhet ne nje nga rruget me kryesore te bllokut.Ka dy dritare nga rruga kryesore per fasade te reklamimit te biznesit.
Ndodhet ne katin e dyte banimi, te nje pallati egzistues ka orientim Lindje – Perendim.
Eshte i organizuar ne soxhorno, dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet me dritare.
Shitet bosh , eshte shume e pershtatshme per biznes,zyra kompanish,agjensi turistike,klinike dentare,klinike mjeksore,qender trajnimi dhe estetike etj.
Cmimi i shitjes 170.000 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme