Detajet e prones

TRS-0419-1474 Shitet restorant- vinoteke ndodhet tek pazari i ri. - Tirane

 • 13
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRS-0419-1474

Shitje 190,000 Euro - Restorant
35 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet restorant- vinoteke ndodhet tek pazari i ri.
Eshte dy kate ,
Ka nje siperfaqe totale prej 35 m2
Kati i pare 12 m2 dhe kati i dyte 23 m2
Nodhet buze rruge kryesore
Aktualisht eshte e dhene me qera 60.000 leke neto/ muaji
Cmimi i shitjes 190.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme