Detajet e prones

TRS-0419-1481 Shitet ambjent prane 21 dhjetorit - Tirane

  • 7
  • 1
  • 3

Property ID : TRS-0419-1481

Shitje 5,000 Euro m2 - Ambjente biznesi
2603 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambjent prane 21 dhjetorit
Ka nje siperfaqe prej 260m2 realisht por 240 ne dokumenta,
Me hipoteke
Ka 100 m2 verande
15m/l ballore dhe 6m/l anesore
Ka 21 m fasade xhami e cila mund te hapet
Ka pamje 2 kendore , ka xham me palosje
Disponon 3 tualete depo etj dhe e gjitha sheh ne rrugen kryesore
E pershtateshme per cdo lloj biznesi , zyra , call center , sherbime te ndryshme , kompani , bar , restorant , banke , institucione , sherbime shtetore etj
Cmimi i Shitjes 5000 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme