Detajet e prones

TRS-0419-1482 Shitet biznesi i nje farmacie ndodhet ne bulevardin “Gjergj Fishta “ - Tirane

  • 7
  • 8
  • 12
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRS-0419-1482

Shitje 5,500 Euro - Ambjente biznesi

Shitet biznesi i nje farmacie ndodhet ne bulevardin “Gjergj Fishta “
Eshte e paijsur me te gjitha paisjet e nevojshme
Me sisteme sigurie , kamera , alarmi
Ka nje siperfaqe prej 50 m2 + 2 tualete dhe ballkon
Klientele e ngritur prej 8 vitesh.
Cmimi i shitjes se biznesit 5500 euro
Cmimi i qerase se dyqanit 50000 leke / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme