Detajet e prones

TRS-0419-1484 Shitet apartament 2+1 te kodra e diellit prane rezidences 1 !! - Tirane

 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 14
 • 15
 • 16

Property ID : TRS-0419-1484

Apartamente ne shitje 120,000 Euro - Apartamente 2+1
91 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te kodra e diellit prane rezidences 1 !!
Ka nje Siperfaqe prej 80 m2 me certifikate , 91 m2 me siperfaqe te perbashket.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor 7 katesh
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon
Ka orientim shum te mire me diell gjate gjithe kohes , Jug-lindje
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore
Cmimi i shitjes 120.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme