Detajet e prones

TRS-0419-1490 Shitet apartament 2+1 ndodhet ne nje lokacion shum te mire ne qender te Tiranes , pas Hotel Tiranes (15 Kateshit)!! - Tirane

 • viber_image_2019-09-04_11-27-36 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-42 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-43 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-44 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-52 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-54 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-55 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-27-582 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-01m - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-16hjfgj - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-022 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-072 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-0225 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-0858 - Copy
 • viber_image_2019-09-04_11-28-1225 - Copy

Property ID : TRS-0419-1490

Apartamente ne shitje 135,000 Euro - Apartamente 2+1
122.5 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne nje lokacion shum te mire ne qender te Tiranes , pas Hotel Tiranes (15 Kateshit)!!
Pallati eshte ndertim i vitit 2001.
Apartamenti ka nje siperfaqe me hipoteke 112.5 m2, me ambientet e perbashketa 122.5 m2,
Ndodhet ne katim e 8-te banim ne nje pallat 12 katesh.
Eshte i organizuar ne soxhorno te madhe me vend ndenje, ngrenie dhe gatim.
Soxhorno disponon kondicioner, komunikon dhe me nje ballkon llozhe me tende dielli.
Ka 2 dhoma gjumi. Nje per cift e cila ka kondiciiner dhe nje me dy krevate tek per dy te rritur.
Ka dy tualete. Te dy tualetet me dritare dhe diell.
Orientimi eshte jug-perendim me drite dhe diell gjithe diten.
Te gjitha dritaret e dhomave te gjumit, soxhornos dhe tualeteve jane te orientuara jug- perendim.
Eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore
Funksionon nga tre rruget me kryesore te Tiranes:
-Bukevardi Zhan Dark( Veve Center)
Galerise, ish kinema 17 Nentori dhe Hotel Tiranes(15 kateshit)
Cmimi i shitjes 135.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme