Detajet e prones

TRS-0419-1495 Shitet dyqan ndodhet ne nje pozicion shum te mire , ne Tirane te Re ! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1495

Dyqane ne shitje, Shitje 4,500 Euro m2  
175.78 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet ne nje pozicion shum te mire , ne Tirane te Re !
Ka nje siperfaqe prej prej 175.78 m2
Njesia 1 ka siperfaqe prej 43.65
Njesia 2 ka siperfaqe prej 126.03
Buze rruge kryesore
Shiten bashke dhe vec e vec.
Cmimi i shitjes  4500 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme