Detajet e prones

TRS-0419-1499 Shitet apartament 2+1 ndodhet ne rrugen e kavajes tek 21 Dhjetori, prane Bashkise! - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22

Property ID : TRS-0419-1499

Shitje 160,000 Euro - Apartamente 2+1
100 m21 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne rrugen e kavajes tek 21 Dhjetori, prane Bashkise!
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues.
Ka fasade shume te mire nga rruga kryesore
Siperfaqja e brendshme me hipoteke me dokumenta te rregullta eshte 100 m2.
Eshte e rinkonstrutuar totalisht dhe e mobiluar me te gjitha te reja.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjymi, Soxhorno eshte e ndare ne tre ambiente:Ndenje, gatim dhe ngrenie,tualeti eshte i madh dhe me dritare, 1 depo ku eshte sistemuar lavatrice dhe sherbimet e tjera:kjo deop mund te kthehet edhe ne tualet pasi ka shkarkimet dhe furnizmiet e ujit,per ta kthyer apartamentin me dy tualete ,ballkon
dhe dy dritaret e dhomave te gjumit nga pamje nga rruga kryesore.
E mobiluar dhe arreduar shume mire me arkitekt.
Soxhorno, vendi gatimit dhe salloni eshte shtruar me parket.
Mund te perdoret edhe per ambient biznesi, si dhe zyra ,qender estetike, klinike dentare etj .
Aktualisht eshte e mobiluar per banim.
Aktualisht eshte dhene me qera 50.000 leke/muaji.
Cmimi i shitjes 160.000 euro 

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme