Detajet e prones

TRS-0419-1500 Shitet Lokal prane Harry Fultz. - Tirane

  • 5

Property ID : TRS-0419-1500

Dyqane ne shitje 120,000 Euro - Bar

Shitet Lokal prane Harry Fultz.
Eshte i mobiluar dhe i arreduar per bar.
Ka nje siperfaqe me hipoteke prej 64 m2.
Ka verande te shfrytezueshme perpara lokalit rreth 60 m2.
Cmimi i shitjes 120.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme