Detajet e prones

TRS-0419-1503 Shitet shtepi private ne Yrshek. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRS-0419-1503

Apartamente ne shitje 100,000 Euro - Vila
260 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private ne Yrshek.
Ka nje siperfaqe trualli prej 260m2.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 104 m2.
Eshte me hipoteke.
Eshte e organizuar ne apartament 2+1 me dy dhoma gjumi, ambjent gatimi dhe tualet.
Shtepia eshte e rrethuar dhe me oborr ne forme L me siperfaqe rreth 100 m2.
Ka hapsire parkimi per tre makina.
Cmimi I shitjes 100.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme