Detajet e prones

TRS-0419-1505 Shiten 3 garsoniere ndodhen te sheshi Avni Rustemi - Tirane

  • 1
  • 2
  • 4
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
  • 18

Property ID : TRS-0419-1505

Apartamente ne shitje 135,000 Euro - Apartamente 3+1
92 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten 3 garsoniere ndodhen te sheshi Avni Rustemi
Kane nje siperfaqe totale se bashku prej 91.80 m2
Jane me hipoteke.
Ndodhen ne katin e pare te nje pallati te vitit 1992.
Secila prej tyre ka siperfaqe prej 30.6 m2
Dy prej tyre jane te leshuara me qera per banim.
Rreth e rrotull ka ambjente clodhese dhe te gjelberuara.
Cmimi i shitjes 135.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme