Detajet e prones

TRS-0419-1506 Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1506

Dyqane ne shitje, Shitje 2,500 Euro m2 - Ambjente biznesi

Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2
Aktualisht eshte i arreduar per bar.
Eshte me dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke.
Eshte totalisht i kompletuar me pajisjet e nevojshme .
Ka sistem elektrik te qepenit, kondicioner , gjenerator silenciox etj
Eshte shume e pershtatshme per klinike dentare pasi ka fluks njerzish.
Cmimi i shitjes i kompletuar per bar 3000 euro/ m2
Cmimi i shitjes bosh 2500 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme