Detajet e prones

TRS-0419-1507 Shitet ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1507

Dyqane ne shitje 220,000 Euro - Restorant

Shitet ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme prej 30m²,
Eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme si Bar Restorant.
Ka nje kliente te ngritur prej 4 vitesh.
Cmimi Shitjes 220.000 Euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme