Detajet e prones

TRS-0419-1508 Shitet lokal ndodhet te Bulevardi Gjergj Fishta. - Tirane

  • 8
  • 10
  • 12
  • 6
  • 7

Property ID : TRS-0419-1508

Dyqane ne shitje 145,000 Euro m2 - Bar

Shitet lokal ndodhet te Bulevardi Gjergj Fishta.
Ka nje siperfaqe totale prej 106.7 m2 me certifikate pronesie
Ndodhet ne nje pozicion te favorshem , ku ka levizshmeri.
Eshte i arreduar per bar me paisjet e nevojshme dhe aktualisht eshte ne gjendje pune.
Ka gjelberim rreth e rrotull dhe hije te plote me pisha.
Eshte bar, por mund te funksionoje dhe si restorant , piceri etj
Cmimi i shitjes  okazion  145.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme