Detajet e prones

TRS-0419-1509 Shitet apartament 3+1 ndodhet te Liqeni i Thate - Tirane

 • 21
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 14
 • 16
 • 18
 • 20
 • 21
 • 22
 • 24
 • 25

Property ID : TRS-0419-1509

Apartamente ne shitje 145,000 Euro - Apartamente 3+1
150 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ndodhet te Liqeni i Thate
Ka nje siperfaqe prej 150 m2
Ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri me ashensor
Ka orientim lindje.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete pa dritare , 2 ballkone .
Eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore ,me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Pallati ka roje dhe sistem security me kamera deri te dera e apartamentit.
Ka nje panorame fantastike me pamje nga liqeni artificial.
Cmimi i shitjes 145.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme