Detajet e prones

TRS-0419-1512 Shiten dy vila ndodhen tek kompleksi dinamo. - Tirane

 • 03
 • 15'
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 22
 • 23
 • 24
 • 28
 • 111
 • 112
 • 113
 • 114
 • 116
 • 117
 • 118
 • 119
 • 270820123106
 • o6
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 46
 • 47
 • 48
 • 49

Property ID : TRS-0419-1512

Shitje 2,000,000 Euro - Vila

Shiten dy vila ndodhen tek  kompleksi dinamo.
Nje vile 4 kate.
Siperfaqa e Truallit :415m2
Siperfaqa baze e ndertimit :115m2
Siperfaqa totale e ndertimit e hipotekuar :610 m2
Siperfaqe e lire trualli :300m2
Kati I pare nen toke ,I banueshem
Kati I dyte eshte I banushem
Kati I trete I banueshem
Kati I 4 I banueshem
Dhe papafingo me pishine
Ka ambiente shtese qe nuk perfshihen ne certificate pronesie : Dy verande ,oborri I papafingos ,ballkone ,2 pishina nje siper ne shtepi dhe tjera poshte kane nje siperfaqe prej 280 m2 , pra vila ne total ka nje siperfaqe prej 890 m2
Cmimi ne total: 2.000.000 euro
Dhe nje vile tjeter Nje kateshe te cilat jane ngjitur por secila me obor dhe porta me vete.
Nese nje bleres I mundshem I blen te dyja vilat behet nje skonto
200.000 euro ! Ka opsione per ulje ,ne varsi te menyres se pagese
Momentalisht eshte me qera ambasadori I arabise saudite
Total te dyja vilat kane nje siperfaqe ndertimi ne total prej 1540 m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme