Detajet e prones

TRS-0419-1516 Shitet gjysem bodrum me 4 shkalle ndodhet ne tirane te re. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1516

Shitje 140,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet gjysem bodrum me 4 shkalle ndodhet ne tirane te re.
Ka nje siperfaqe prej 31 m2
Eshte shume e pershtatshme per zyra , sherbime etj
Cmimi i shitjes 35.000 euro
Bashke me te mund te shitet dhe nje gjysem bodrum tjeter prane tij.
I cili ka siperfaqe prej 39 m2
Total te dyja bejne nje siperfaqe prej 70 m2
Cmimi i shitjes per te dyja 140.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme