Detajet e prones

TRS-0419-1520 Shitet Apartament 2+1 ndodhet tek Lion Park, prane rruges se Elbasanit - Tirane

 • ghg
 • viber_image_2019-07-11_06-33-15
 • viber_image_2019-07-11_06-33-16
 • viber_image_2019-07-11_06-33-17
 • viber_image_2019-07-11_06-33-18
 • viber_image_2019-07-11_06-33-20f
 • viber_image_2019-07-11_06-33-21
 • viber_image_2019-07-11_06-33-45
 • viber_image_2019-07-11_06-33-151
 • viber_image_2019-07-11_06-33-211
 • viber_image_2019-07-11_06-33-2241
 • viber_image_2019-07-11_06-33-ff
 • vxvxv
 • gfgfg

Property ID : TRS-0419-1520

Apartamente ne shitje 1,500 Euro m2 - Apartamente 2+1
115 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament 2+1 ndodhet tek Lion Park, prane rruges se Elbasanit
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115m2 , me hipoteke.
Eshte i organizuar ne soxhorno + ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon.
Ka orientim veri- perendim.
Cmimi i shitjes 1500 euro/m2
Apartamenti ka dhe garazhin 30.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme