Detajet e prones

TRS-0419-1521 Shitet toke ndodhet ne Durres!

Property ID : TRS-0419-1521

Okazione, Shitje 8 Euro m2 - Toka

Shitet toke ndodhet ne Durres.
Me siperfaqe prej 24,500 m2
Eshte me certifikate.
toka eshte shum e pershtatshme per agroturizem dhe ndertim vilash.
Ka komplet pamje nga deti dhe ka nje distance arjore nga deti 3.5 m
Cmimi i shitjes okazion 8 euro/m2.

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme