Detajet e prones

TRS-0419-1523 Shitet ambjent ndodhet ne Rezidencen kodra e Diellit - Tirane

Property ID : TRS-0419-1523

Shitje 1,200,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ambjent ndodhet ne Hyrje te Rezidences kodra e Diellit
Ka nje siperfaqe prej 900 m2.
Ndodhet ne katin e dyte , ndertese e re.
Eshte me pamje nga rruga kryesore.
Aktualisht eshte bar-kafe,piceri,kend lojerash etj.
Aktualisht qeraja eshte 1000 euro / muaji sepse qeraxhiu ka bere investimin vitin e dye dhe te trete do jete qeraja me 3000 euro/ muaji
Ka nje investim prej 180.000 euro
Cmimi i Shitjes 1 milion e 200 mije euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme